• Tylko online

PlayStation Plus (subskrypcja 3 m-c)

PSN3M
Ocena 

Kody aktywujące konto PLUS na platformie Sony PlayStation.

100,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

KODY DZIAŁAJĄ NA PLATFORMACH: PS3, PS4 ORAZ PS VITA

INSTRUKCJA REALIZACJI
  • Przejdź do sklepu PlayStation Store lub do sklepu internetowego.
  • Wpisz  się do konta Sony Entertainment  Network lub (wcześniej było to  konto PlayStation@Network). Jeśli nie masz jeszcze konta, utwórz je  pod adresem eu.playstation.com/registration.
  • Wybierz opcję "Realizacja kodów" (na PS Vita najpierw naciśnij ikonę Opcje u dołu ekranu).
  • Wprowadź 12-cyfrowy kod kuponu i wybierz pozycję "Kontynuuj"
  • Możesz również wprowadzić kod bezpośrednio na stronie PSN
* W kuponach z kodami rozróżniana jest wielkość liter i należy wprowadzać je dokładnie w takiej postaci w jakiej są widoczne.
* Niniejszy kupon z kodem został wydany przez Sony Network Entertainment Europe Limited.
* Kupon traci ważność po 12 miesiącach od daty zakupu.
* Obowiązują wszystkie warunki, patrz sonyentertainmentnetwork.com/legal

Niniejszy kupon z kodem został wydany przez Sony Network Entertainment  Europe Limited i jest do wykorzystania u wydawcy wyłącznie przez  użytkowników, którzy ukończyli 18 lat i posiadają zarejestrowane w  Polsce konto główne Sony Entertainment Network (SEN), służące do  zasilania portfela SEN. Konta SEN podlegają Warunkom uświadczenia  usługi SEN. Użytkownicy posiadający zarejestrowane w Polsce konto  główne SEN mogą używać funduszy portfela SEN do płacenia za usługi  i produkty w sklepie PlayStation Store. Wymagane jest posiadanie  PlayStation 3, PSP (PlayStation Portable), PlayStation Vita,  system PlayStation 4 lub innego zgodnego Systemu Sony oraz stałego  połączenia z Internetem, połączenia internetowego Wi-Fi lub 3G (w  zależności od systemu Sony). Użytkownik ponosi wszelkie opłaty związane z dostępem do Internetu. Niniejszy kupon z kodem nie jest   wymieniany na gotówkę i nie podlega odsprzedaży ani innej formie wymiany. Nie zostanie zastąpiony w przypadku jego utraty,  kradzieży lub użycia bez zgody użytkownika i można go wykorzystać  tylko raz. Okres ważności  wygasa po 12 miesiącach od daty zakupu.  Obowiązują wszystkie warunki, patrz sonyentertainmentnetwork.com/legal. Sprzedawca detaliczny działa jako agent w imieniu Sony Network Entertainment Europe Limited. szybko i bezpiecznie zapłacić  gotówką za swoje aktywności w internecie. Już nie musisz posiadać konta  w banku ani karty kredytowej, by móc swobodnie operować pieniędzmi w  wirtualnym świecie!

Szczegóły produktu
PSN3M
Nowy produkt

Opis

Subskrypcja
3 miesiące (90 dni)

Specyficzne kody

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

PlayStation Plus (subskrypcja 3 m-c)

PlayStation Plus (subskrypcja 3 m-c)

Kody aktywujące konto PLUS na platformie Sony PlayStation.

Napisz swoją opinię
2 innych produktów w tej samej kategorii: