• Tylko online

PlayStation 100 PLN

PSN100
Ocena 

Kody doładowujące konto PlayStation Network PSN kwotą 100zł.

100,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

KODY DZIAŁAJĄ NA PLATFORMACH: PS3, PS4 ORAZ PS VITA

INSTRUKCJA REALIZACJI
  • Przejdź do sklepu PlayStation Store lub do sklepu internetowego.
  • Wpisz  się do konta Sony Entertainment  Network lub (wcześniej było to  konto PlayStation@Network). Jeśli nie masz jeszcze konta, utwórz je  pod adresem eu.playstation.com/registration.
  • Wybierz opcję "Realizacja kodów" (na PS Vita najpierw naciśnij ikonę Opcje u dołu ekranu).
  • Wprowadź 12-cyfrowy kod kuponu i wybierz pozycję "Kontynuuj"
  • Możesz również wprowadzić kod bezpośrednio na stronie PSN
* W kuponach z kodami rozróżniana jest wielkość liter i należy wprowadzać je dokładnie w takiej postaci w jakiej są widoczne.
* Niniejszy kupon z kodem został wydany przez Sony Network Entertainment Europe Limited.
* Kupon traci ważność po 12 miesiącach od daty zakupu.
* Obowiązują wszystkie warunki, patrz sonyentertainmentnetwork.com/legal

Niniejszy kupon z kodem został wydany przez Sony Network Entertainment  Europe Limited i jest do wykorzystania u wydawcy wyłącznie przez  użytkowników, którzy ukończyli 18 lat i posiadają zarejestrowane w  Polsce konto główne Sony Entertainment Network (SEN), służące do  zasilania portfela SEN. Konta SEN podlegają Warunkom uświadczenia  usługi SEN. Użytkownicy posiadający zarejestrowane w Polsce konto  główne SEN mogą używać funduszy portfela SEN do płacenia za usługi  i produkty w sklepie PlayStation Store. Wymagane jest posiadanie  PlayStation 3, PSP (PlayStation Portable), PlayStation Vita,  system PlayStation 4 lub innego zgodnego Systemu Sony oraz stałego  połączenia z Internetem, połączenia internetowego Wi-Fi lub 3G (w  zależności od systemu Sony). Użytkownik ponosi wszelkie opłaty związane z dostępem do Internetu. Niniejszy kupon z kodem nie jest   wymieniany na gotówkę i nie podlega odsprzedaży ani innej formie wymiany. Nie zostanie zastąpiony w przypadku jego utraty,  kradzieży lub użycia bez zgody użytkownika i można go wykorzystać  tylko raz. Okres ważności  wygasa po 12 miesiącach od daty zakupu.  Obowiązują wszystkie warunki, patrz sonyentertainmentnetwork.com/legal. Sprzedawca detaliczny działa jako agent w imieniu Sony Network Entertainment Europe Limited. szybko i bezpiecznie zapłacić  gotówką za swoje aktywności w internecie. Już nie musisz posiadać konta  w banku ani karty kredytowej, by móc swobodnie operować pieniędzmi w  wirtualnym świecie!

Szczegóły produktu
PSN100
Nowy produkt

Opis

Wartość
100 PLN

Specyficzne kody

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

PlayStation 100 PLN

PlayStation 100 PLN

Kody doładowujące konto PlayStation Network PSN kwotą 100zł.

Napisz swoją opinię
2 innych produktów w tej samej kategorii: