• Tylko online

Google Play 75 PLN

G75
Ocena 

Kody Google Play o wartości 75zł.

75,85 zł
Brutto Dostawa do minuty.
Ilość

Opis

Kod podarunkowy Google Play

Uzyskaj dostęp do bonusów i dodatkowych treści w ponad milionie aplikacji i gier w Google Play – największej na świecie platformie gier mobilnych. Wykorzystaj kod podarunkowy Google Play, by zdobywać kolejne poziomy w swoich ulubionych grach, takich jak Clash Royale czy Pokémon GO. Możesz też wykorzystać kartę, by kupić najnowsze aplikacje, filmy, muzykę, książki i inne treści. Nie potrzebujesz karty kredytowej, a saldo nigdy nie traci ważności. Odwiedź Google Play i już dziś spraw prezent sobie lub komuś innemu.

 

INSTRUKCJA UŻYCIA

Aby wykorzystać kod podarunkową w Sklepie Play:

  1. Na telefonie lub tablecie z Androidem otwórz aplikację Sklep Play. Kliknij ikonę menu i wybierz Zrealizuj kod. Na komputerze wejdź na play.google.com/redeem.
  2. Wpisz kod prezentu.
  3. Zacznij zakupy. Wartość kodu prezentu zostanie dodana do Twojego salda Google Play.

 

REGULAMIN i WARUNKI

Warunki korzystania z kart upominkowych: Pełna treść warunków jest dostępna na stronie play.google.com/pl-card-terms.  Karta upominkowa została wydana przez Google Commerce Limited. Mogą z niej korzystać wyłącznie osoby powyżej 13 roku życia mieszkające w Polsce. Aby uzyskać środki na zakupy, wymagane jest konto Google Payments zarejestrowane w Polsce i dostęp do internetu. Możliwość wykorzystania środków na zakupy w Google Play wyłącznie na odpowiednie pozycje w Google Play. Nie umożliwia kupowania sprzętu ani niektórych subskrypcji. Mogą obowiązywać inne ograniczenia. Karta nie ma terminu ważności. Korzystanie z niej nie wiąże się z żadnymi opłatami. O ile przepisy prawa nie stanowią inaczej, karta nie podlega wymianie na gotówkę ani inne karty, ponownemu zasileniu, zwrotowi, połączeniu z saldem innym niż w Google Play, odsprzedaży ani zamianie na inne wartości. Użytkownik jest odpowiedzialny za utratę karty. Aby uzyskać pomoc, wejdź na stronę support.google.com/googleplay/go/cardhelp.

Szczegóły produktu
G75
Nowy produkt

Opis

Wartość
75 PLN

Specyficzne kody

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Google Play 75 PLN

Google Play 75 PLN

Kody Google Play o wartości 75zł.

Napisz swoją opinię
3 innych produktów w tej samej kategorii: