• Tylko online

Google Play 20 PLN

G20

Kody Google Play o wartości 20zł.

20,25 zł
Brutto Dostawa do minuty.
Ilość

Opis

Kod podarunkowy Google Play

Uzyskaj dostęp do bonusów i dodatkowych treści w ponad milionie aplikacji i gier w Google Play – największej na świecie platformie gier mobilnych. Wykorzystaj kod podarunkowy Google Play, by zdobywać kolejne poziomy w swoich ulubionych grach, takich jak Clash Royale czy Pokémon GO. Możesz też wykorzystać kartę, by kupić najnowsze aplikacje, filmy, muzykę, książki i inne treści. Nie potrzebujesz karty kredytowej, a saldo nigdy nie traci ważności. Odwiedź Google Play i już dziś spraw prezent sobie lub komuś innemu.

 

INSTRUKCJA UŻYCIA

Aby wykorzystać kod podarunkową w Sklepie Play:

  1. Na telefonie lub tablecie z Androidem otwórz aplikację Sklep Play. Kliknij ikonę menu i wybierz Zrealizuj kod. Na komputerze wejdź na play.google.com/redeem.
  2. Wpisz kod prezentu.
  3. Zacznij zakupy. Wartość kodu prezentu zostanie dodana do Twojego salda Google Play.

 

REGULAMIN i WARUNKI

Warunki korzystania z kart upominkowych: Pełna treść warunków jest dostępna na stronie play.google.com/pl-card-terms.  Karta upominkowa została wydana przez Google Commerce Limited. Mogą z niej korzystać wyłącznie osoby powyżej 13 roku życia mieszkające w Polsce. Aby uzyskać środki na zakupy, wymagane jest konto Google Payments zarejestrowane w Polsce i dostęp do internetu. Możliwość wykorzystania środków na zakupy w Google Play wyłącznie na odpowiednie pozycje w Google Play. Nie umożliwia kupowania sprzętu ani niektórych subskrypcji. Mogą obowiązywać inne ograniczenia. Karta nie ma terminu ważności. Korzystanie z niej nie wiąże się z żadnymi opłatami. O ile przepisy prawa nie stanowią inaczej, karta nie podlega wymianie na gotówkę ani inne karty, ponownemu zasileniu, zwrotowi, połączeniu z saldem innym niż w Google Play, odsprzedaży ani zamianie na inne wartości. Użytkownik jest odpowiedzialny za utratę karty. Aby uzyskać pomoc, wejdź na stronę support.google.com/googleplay/go/cardhelp.

Szczegóły produktu
G20
Nowy produkt

Opis

Wartość
20 PLN

Specyficzne kody

Opinie
Oceń 
Mariusz K
2018-11-05

Błyskawicznie

Szybko i bez problemu. :) Kody działają.

Napisz swoją opinię

Google Play 20 PLN

Google Play 20 PLN

Kody Google Play o wartości 20zł.

Napisz swoją opinię
3 innych produktów w tej samej kategorii: